top of page

Misia anglickej jazykovej školy Language


Svet sa mení. Rýchlo a neúprosne. To, čo sa naučíme dnes, už nemusí platiť zajtra.
 
Naša misia nie je iba vyučovanie v anglickom jazyku. Študentov na hodinách pripravujeme na svet spolupráce, kreativity, dialógu, mediácie a vytrvalosti.
 
Učíme študentov učiť sa v angličtine. Aby to zvládali bez nás. V každej situácii, ktorú im život prinesie. Využitím všetkých komunikačných zručností, ktoré si u nás zdokonalia k dokonalosti.
Priestory a vybavenie školy 
 

Naša škola má 21 moderných tried, knižnicu, priestrannú chodbu s lavičkami na oddych. K dispozícii máme iPady, počítače, X-Box, televízne obrazovky, projektory. Snažíme sa, aby Vám u nás bolo príjemne. 

Kliknutím na obrázok galéria školy a tried.

Náš tím
L1020376.JPG

Kvalifikovaní a skúsení lektori zo Slovenska, Veľkej Británie a Írska sa postarajú o efektívne a profesionálne hodiny angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, taliančiny a slovenčiny. Zabezpečujeme moderné vyučovanie. Kliknutím na obrázok galéria učitelia. 

Študijný program 6-19 rokov
Online podpora rodičia aj študenti
Angličtina deti 1.ročník
 

Každý študent získava prihlasovacie údaje do online systému, ktorý mu umožňuje vidieť preberané učivo, domáce zadanie, rodičia si môžu skontrolovať dochádzku detí, HR manežéri dochádzku zamestnancov.

Niektoré kurzy majú online podporu na vyučovanie formálneho písania.

Akcie, výlety, študijné pobyty
Smith clan 2.jpg
 

Počas školského roka organizujeme mnohé aktivity pre našich študentov, kalendár akcií si môžete pozrieť TU+. Našim študentom bez poplatku pomôžeme so štúdiom v zahraničí. Najlepším študentom ponúkame brigádu v škole, kde ich okrem motivácie trénujeme ako pracovať s deťmi a mládežou. 

bottom of page