top of page

Tešíme sa na študentov v letnej anglickej škole.

Možné prihlásiť sa na jeden alebo oba týždne. 
1. týždeň: 24.7.2023-28.7.2023
2. týždeň: 31.7.2023-4.8.2023

Prečo nie kemp?

Naše letné kempy boli vždy obľúbené a detí bolo neúrekom. Letná škola nám však umožňuje venovať sa každému študentovi viac individuálne, snažíme sa ukázať študentom, že učenie je nádherné a učiť sa dá aj s úsmevom. 

 

Aký je rozdiel medzi letnou školou a letným kempom?

Letná školy prebieha v malých skupinkách podľa veku a záujmu študentov. Ráno nebudeme začínať hromadným stretnutím tímov ako ste boli zvyknutí z kempu, ale budeme začínať ako malé skupinky. Okrem učenia máme pre všetkých pripravené aj zábavné aktivity popoludní, všetky ale budú komorné a pokojnejšie. Naši slovenskí aj anglickí lektori sa budú venovať deťom neustále, každá aktivita bude prepojená s učením tak, aby sme nezaťažili študentské mozočky priveľa, zaslúžia si oddych.

 

O čom sa budeme učiť?

Budeme sa učiť o všetkom, ako merať, ako kresliť, ako písať alebo vytvárať Reels na TikToku či Instagrame . Budeme sa hrať online hry a vytvárať online kvízy, pro ktorých sa budeme nielen učiť, ale hlavne zabávať.

Kreatívne písanie, čítanie  budú aj toto leto neodmysliteľnou súčasťou nášho rozvrhu ako aj zvieratká (kone), ľudské telo i príroda prostredníctvom rôznych interaktívnych úloh a pokusov. Nezabudneme ani na hudbu, tanec a rôzne športy. 

Lásku k jedlu a tvorivosť v silnej konkurencii opäť preverí  súťaž  Masterchef, ktorá sa teší extrémnej obľube medzi deťmi i vedúcimi.

 

Starší študenti si budú témy voliť a vyberať s lektorom, zameriame sa na oblasti, kde sa cítia neistí a kde potrebujú zdokonalenie. 

1 alebo 2 týždne?

Program bude každý týždeň podobný, ale témy budú rozdielne. Deti, ktoré sa prihlásia na viac týždňov, budú mať zabezpečenú variabilitu. Je ale jedna vec, ktorá bude asi rovnaká - jedlo. Ale aspoň sa budete tešiť na niečo, čo Vám prvý týždeň bude chutiť :-) Pripravujeme palacinky, kuracie rezníky, zmrzlinu a pizzu.

 

Lektori?

Janka Pataky, Mirka Kimle, Tatiana Simuni, Steve McKenzie, Nikki Williams, a postupne budeme pridávať mená junior tímu. 

 

Vekové skupiny?

Primary - ročníky 1.- 6.

Secondary - ročníky 7. - 9.

Rozvrh?

dopoludnia - letné vyučovanie, desiata

obed

popoludní - praktické letné vyučovanie, využitie vedomostí z ranných hodín, voda, kone, hry, knihy, filmy, zábava a olovrant

 

Termíny:

posledný júlový týždeň: 24.7.2023- 28.7.2023

prvý augustový týždeň: 31.7.2023- 4.8.2023

 

Cena:

190 EUR/študent

250 EUR/študent, ktorý nie je žiakom našej školy (externý)

bottom of page