Tešíme sa na študentov v letnej škole.

Prvé tri augustové týždne, od 6 do 19 rokov.

Možné prihlásiť sa na jeden alebo viac týždňov. 

Prečo nie kemp?

Naše letné kempy boli vždy obľúbené a detí bolo neúrekom. Tento rok sme bohužiaľ nedokázali predpovedať, aká bude epidemiologická situácia a preto sme sa rozhodli jeden ročník kempu vynechať.

 

Aký je rozdiel medzi letnou školou a letným kempom?

Letná školy bude prebiehať v malých skupinkách podľa veku a záujmu študentov. Ráno nebudeme začínať hromadným stretnutím tímov ako ste boli zvyknutí z kempu, ale budeme začínať ako malé skupinky. Okrem učenia máme pre všetkých pripravené aj zábavné aktivity popoludní, všetky ale budú komorné a pokojnejšie. Naši slovenskí aj anglickí lektori sa budú venovať deťom neustále, každá aktivita bude prepojená s učením tak, aby sme nezaťažili študentské mozočky priveľa, zaslúžia si oddych.

 

O čom sa budeme učiť?

Budeme sa učiť o všetkom, ako merať, ako kresliť, ako písať ako blogovať  či vlogovať. Budeme sa hrať online hry tak, aby sme sa naučili ako sa môžeme aj z hier učiť. Budeme veľa písať, ale tak, aby to študentov bavilo. Budeme si čítať knihy a napíšeme si vlastné knihy, budeme sa rozprávať o zvieratkách a prírode. Nebudete tomu veriť, ale budeme mať matematiku v angličtine, fyziku v angličtine a dokonca aj veľa vedy a pokusov v angličtine. Nezabudneme ani na tanec a športy. 

 

Starší študenti si budú témy voliť a vyberať s lektorom, zameriame sa na oblasti, kde sa cítia neistí a kde potrebujú zdokonalenie. Ich program bude akademicky zameraný, ale ak sa rozhodnú zahrať si bowling, tenis alebo ísť s lektorom na výlet, tak pôjdu. Každý študent si bude môcť vyskúšať IELTS akademický test na univerzitu zdarma, opravovaný bude v Cambridge a výsledky študentom doručíme elektronicky, 

1 alebo 3 týždne?

Program bude každý týždeň podobný, ale témy budú rozdielne. Deti, ktoré sa prihlásia na viac týždňov, budú mať zabezpečenú variabilitu. Je ale jedna vec, ktorá bude asi rovnaká - jedlo. Ale aspoň sa budete tešiť na niečo, čo Vám prvý týždeň bude chutiť :-) Pripravujeme palacinky, kuracie rezníky, zmrzlinu a pizzu.

 

Lektori?

Každý, kto práve nebude na dovolenke, sme pripravení a tešíme sa na Vás. 

 

Vekové skupiny?

Primary - ročníky 1.- 6.

Secondary - ročníky 7. - 9.

College - gymnáziá a stredné školy

 

Rozvrh?

dopoludnia - letné vyučovanie, desiata

obed

popoludní - praktické letné vyučovanie, využitie vedomostí z ranných hodín, voda, kone, hry, knihy, filmy, zábava a olovrant

 

Termíny:

1. augustový týždeň, 2.-6. 8. 2021

2. augustový týždeň, 9.-13.8. 2021

3. augustový týždeň, 16.-20.8. 2021

 

Cena?

180 EUR/študent

240 EUR/študent, ktorý nie je žiakom našej školy (externý)

Cena je vyššia ako cena kempu, nakoľko sa bude jednať o vyučovanie a všetky skupiny zároveň absolvujú prípravu na cambridgeský test.