Tešíme sa na študentov v letnej škole.
Pozor zmena termínov:

1. týždeň: 25.7.-29.7.2022
2. týždeň: 1.8.-5.8.2022

Možné prihlásiť sa na jeden alebo oba týždne. 

Prečo nie kemp?

Naše letné kempy boli vždy obľúbené a detí bolo neúrekom. Letná škola nám však umožňuje venovať sa každému študentovi viac individuálne, snažíme sa ukázať študentom, že učenie je nádherné a učiť sa dá aj s úsmevom. 

 

Aký je rozdiel medzi letnou školou a letným kempom?

Letná školy bude prebiehať v malých skupinkách podľa veku a záujmu študentov. Ráno nebudeme začínať hromadným stretnutím tímov ako ste boli zvyknutí z kempu, ale budeme začínať ako malé skupinky. Okrem učenia máme pre všetkých pripravené aj zábavné aktivity popoludní, všetky ale budú komorné a pokojnejšie. Naši slovenskí aj anglickí lektori sa budú venovať deťom neustále, každá aktivita bude prepojená s učením tak, aby sme nezaťažili študentské mozočky priveľa, zaslúžia si oddych.

 

O čom sa budeme učiť?

Budeme sa učiť o všetkom, ako merať, ako kresliť, ako písať ako blogovať  či vlogovať. Budeme sa hrať online hry tak, aby sme sa naučili ako sa môžeme aj z hier učiť. Budeme veľa písať, ale tak, aby to študentov bavilo. Budeme si čítať knihy a napíšeme si vlastné knihy, budeme sa rozprávať o zvieratkách a prírode. Nebudete tomu veriť, ale budeme mať matematiku v angličtine, fyziku v angličtine a dokonca aj veľa vedy a pokusov v angličtine. Nezabudneme ani na tanec a športy. 

 

Starší študenti si budú témy voliť a vyberať s lektorom, zameriame sa na oblasti, kde sa cítia neistí a kde potrebujú zdokonalenie. Ich program bude akademicky zameraný, ale ak sa rozhodnú zahrať si bowling, tenis alebo ísť s lektorom na výlet, tak pôjdu. Každý študent si bude môcť vyskúšať IELTS akademický test na univerzitu zdarma, opravovaný bude v Cambridge a výsledky študentom doručíme elektronicky, 

1 alebo 2 týždne?

Program bude každý týždeň podobný, ale témy budú rozdielne. Deti, ktoré sa prihlásia na viac týždňov, budú mať zabezpečenú variabilitu. Je ale jedna vec, ktorá bude asi rovnaká - jedlo. Ale aspoň sa budete tešiť na niečo, čo Vám prvý týždeň bude chutiť :-) Pripravujeme palacinky, kuracie rezníky, zmrzlinu a pizzu.

 

Lektori?

Janka Pataky, Mirka Kimle, Steve McKenzie, Darren Leach, Wendy Granger, Katie Williams, Tatiana Simuni & Junior Teachers: Jasmine McKenzie, Adam Demjanovic, Ema Lackova, Roland Simuni, Andrej Skoviera, Filip Jantolak a mnohí iní. 

 

Vekové skupiny?

Primary - ročníky 1.- 6.

Secondary - ročníky 7. - 9.

College - gymnáziá a stredné školy

 

Rozvrh?

dopoludnia - letné vyučovanie, desiata

obed

popoludní - praktické letné vyučovanie, využitie vedomostí z ranných hodín, voda, kone, hry, knihy, filmy, zábava a olovrant

 

Termíny:

posledný júlový týždeň: 25.7. - 29.7.2022

prvý augustový týždeň: 1.8. - 5.8.2022

 

Cena?

180 EUR/študent

240 EUR/študent, ktorý nie je žiakom našej školy (externý)