​Sme oficiálne skúškové centrum Britskej rady pre CAMBRIDGESKÉ SKÚŠKY a IELTS

Sme prípravné a skúškové centrum Britskej rady

 

 

Máme dlhoročné a komplexné skúsenosti s cambridgeskými skúškami a s prípravou študentov na ich úspešné zvládnutie, úspešnosť našich študentov presahuje 97% hranicu.  


Skúšky Cambridge English Assessment sú najrozšírenejšími jazykovými skúškami,uznávané univerzitami, medzinárodnými organizáciami, zamestnávateľmi, imigračnými úradmi a ďalšími úradmi po celom svete. 

Cambridgeskou skúškou si otvárate dvere do výmenných pobytov (stredné školy aj univerzity), ktoré podporuje EÚ. Zvyšujete si kvalifikáciu a šance na prijatie na prestížne školy, pracovné stáže a miesta.

 

Na skúšky sa nemusíte pripravovať na našej škole; ak na skúšku študujete sami alebo na inej jazykovej škole, my Vás na skúšku prihlásime a budeme Vám asistovať počas celého procesu, aj po absolvovaní skúšky. Testy sa konajú priamo v našej škole.

 

Regionálna administrátorka:

Ing. Mgr. Tatiana Šimuniová, PGCertEd

tel.: 0905 974 380, e-mail: assessment@languagepartner.eu

Termíny skúšok 2020:
Predtest IELTS academic:
6.marec 2020 a 7.marec 2020
YLE Starters, Movers, Flyers:
potvrdíme nové termíny
 
A2 Key/ B1 Preliminary:
potvrdíme nové termíny
B2 First:
potvrdíme nové termíny
 
Riaditeľka školy v súvislosti s COVID-19 a nariadením hlavného hygienika o povinnom uzatvorení školy zrušila termín skúšok v júni a požiadala Britskú radu o nové termíny - predpoklad konania skúšok je júl/august/september 2020.
Skúšky budú prebiehať za prísnych hygienických podmienok a počet študentov na triedu bude obmedzený. 
Študenti sa môžu prihlasovať, prosíme neuhrádzajte zatiaľ poplatok za skúšky.
Music