top of page

gymnáziá, obchodná akadémia, stredoškoláci

Anglický jazyk pre stredoškolákov, 1.-4. ročník, rozdelenie podľa ročníkov a úrovne. Niektoré kurzy budú zamerané iba na MATURITU, stačí zaslať prihlášku a do poznámky uviesť "maturujem tento rok". Každý kurz je zároveň prípravou na 

FCE (B2), CAE (C1) a IELTS (ak plánujete štúdium na zahraničných univerzitách). Najdôležitejšie je zaslať prihlášku a v poznámke nám povedať čo najviac o Vás a o cieli. 

 

Rozvrh a nové skupiny stále dopĺňame. 

Cena:
Zápisné na šk. rok: 10 EUR
Mesačná platba: 36 EUR
(4,50 EUR/vyuč.hodina)
Učebnice: od 23 EUR
Postupne budeme pridávať mená lektorov, ktorí budú kurzy vyučovať: p. Wendy Williams, p. Conor Smith, p. Tatiana Simuni, p. Paul Cremin, p. Darren Leach

Každá trieda má svoju vlastnú učebňu u nás v škole a zároveň svoju online triedu, kde vždy nájdete materiály z hodiny, nahrávky a doplnkové cvičenia. 

 

Každá trieda má svoju vlastnú virtuálnu triedu v aplikácii ZOOM alebo MEET. Dieťa, ktoré z dôvodu choroby alebo iných dôvodov nemôže absolvovať vyučovanie v triede sa tak jednoducho pripojí k spolužiakom z pohodlia domova. 

Každá trieda má svojho triedneho lektora, u prváčikov sú to väčšinou slovensky hovoriaci učeitelia. Zároveň ale deti mávajú konverzácie s anglicky hovoriacimi lektormi (UK, Írsko, Škótsko, Nový Zéland, USA). 

Potrebujete ďalšie informácie? Nech sa páči, sme tu pre Vás: info@languagepartner.eu, tel. 0918 89 74 36. 

bottom of page