Organizujeme študijné pobyty počas celého roka, pre deti a mladých hlavne počas letných mesiacov.

Štúdium angličtiny v Anglicku, v Írsku a na Malte pre deti, mládež a dospelých
 
  • Cieľom je VŽDY poskytnúť pozitívny zážitok zo štúdia v zahraničí. Stretnúť nášho študenta, ktorý sa vrátil zo študijného pobytu a vypočuť si šťastný príbeh je zmyslom dobrej práce.  

  • Sme tím skúsených učiteľov, vieme odporučiť školy, kurzy a univerzity odborne.

  • Všetky školy, s ktorými spolupracujeme sú akreditované a majú vynikajúcu reputáciu.

  • Máme k dispozícii 24-hodinové telefónne číslo pre klientov, ktorí sú na štúdiu. Nech sa Vám prihodí čokoľvek, vždy Vám niekto od nás poradí a pomôže.

  • Máme viac ako 15-ročné skúsenosti s jazykovými pobytmi detí a mládeže - vieme, že deti a mládež sú najcitlivejšia skupina a preto pobyt nielen vhodne vyberieme a zorganizujeme, ale študent získava mentora, ktorý ho na pobyt pripraví, je mu k telefonicky k dispozícii počas celého štúdia a pomáha mu adaptovať sa na štúdium a prekonať kultúrne rozdiely a smútok za domovom. Podporujeme a organizujeme RODINNÉ pobyty, keď deti študujú a rodičia si užívajú dovolenku, alebo študuje celá rodina a dovolenka je aktívna, plná nových priateľov a zážitkov. 

  • Sme jediná škola na Slovensku, ktorá pripravuje študetov na pohovory na najprestížnejšie univerzity (Cambridge, Oxford, Harvard atď.). Naši lektori majú dlhoročné skúsenosti a množstvo úspešných absolventov. Pomôžeme Vám pri výbere univerzity, zariadime celú dokumentáciu a jej preklady do angličtiny, pripravíme Vás na pohovor na univerzite.