Ing. Mgr. Tatiana Šimuniová

Volám sa Tatiana Šimuniová a jazykovú školu som založila v roku 2000. Vďaka poctivej práci sme čoskoro získali mnohých firemných klientov a postupne narastala aj naša detská klientela.  

 

V roku 2006 sme urobili zásadné rozhodnutie: budeme poskytovať systematické vzdelávanie v anglickom jazyku pre deti a mládež do 19 rokov. Neznamenalo to, že sme sa vzdali firemných klientov a kurzov pre dospelých, ale určili sme si smer a prioritu.

 

Pribúdali deti, rodičia, firmy a samozrejme učitelia. Čím silnejší bol náš tím, tým rýchlejšie sme rástli. Snažili sme sa plniť želania, nič iné: počúvali sme, čo klienti chcú, potrebujú, pomáhali sme určovať rýchle napredovanie. Sťahovali sme sa snáď každý rok, vždy do väčších priestorov. 

 

V roku 2011 nás oslovila Britská rada a pustili sme sa do plnenia nových úloh a cieľov. Stali sme sa ich oficiálnym skúškovým centrom pre Trenčiansky kraj. V praxi to znamená spĺňať prísne kritériá vzdelávania, hygieny, rešpektovania detských práv a zachovávať vysoký štandard objektívnosti.

 

Sme jazyková škola, ktorá sa špecializuje na anglický jazyk, aj keď v našom portfóliu nájdete aj iné jazyky. Naši najmladší študenti majú 3 roky, najstarší študenti sú často ľudia z bánk, firiem a študenti verejných kurzov.

Ako jediná škola v Trenčíne poskytujeme kvalifikovaný kurz angličtiny pre právnikov, pripravujeme ich na náročnú skúšku ILEC. 

 

Tri roky po sebe sme vyhrali súťaž o Najlepšiu jazykovú školu v Trenčianskom kraji. Stali sme sa najväčšou jazykovou školou v Trenčianskom kraji a usilovne pracujeme na tom, aby sme si úspech zaslúžili.

 

Ďakujeme Vám, iba Vám, študenti, priatelia a všetci, ktorí nám veria. 

 

 

S pozdravom,

Ing. Mgr. Tatiana Šimuniová

Konateľka a generálna riaditeľka

tatiana.simuni@languagepartner.eu

Tel.: 0905 974 380