top of page
Search

Môžeme Vás odmerať?

Vždy som sa bála slova "test" alebo "písomka". Vlastne, aj teraz by som mala strach. Predstavte si ale školu, kde test znamená "pravítko". Pravítko, ktoré Vás odmerá, učiteľ sa na Vás usmeje a povie: "Janko, tak po online vyučovaní je Tvoja angličtina A2. Skvelé! Si super chalan a teraz ideme na B1."


Od budúceho týždňa začínajú aj u nás "mock tests", znamená to testy na "nečisto". Budeme používať cambridgeské testy, lebo ich vyvíjajú skvelí pedagógovia a odborníci už viac ako 50 rokov: sú prehľadné, poznáte ich formát a sú spravodlivé. Tí najstarší študenti si testy napísali (B1 - C2) a môžu si užívať vyučovanie a konverzácie.


Študenti, nebojte sa u nás slova TEST. Je to len pravítko, ktoré Vám povie, ako ste narástli alebo nenarástli. Nebojte sa, zmenšiť sa memôžete :-)


Neodpisujte, nenaťahujte sa na špičky. Odmerajte sa tak, aby ste boli sami so sebou spokojní. My Vám budeme pomáhať rásť ďalej.


Ste skvelí, lebo ste dokázali prežiť online školu. Nevzdali ste sa. Patrí Vám môj a náš obdiv. Držím Vám palce, aby ste narástli čo najvyšší. Aj keď, niekedy to nie je super, byť najvyšším :-)


Ing. Mgr. Tatiana Simuniova, ME.d.

Riaditeľka školy

tatiana.simuni@languagepartner.eu
Comentarios


Naši študenti, náš tím, naša komunita.

bottom of page