top of page
Search

Certifikáty, medzinárodné certifikáty, potvrdenia o absolvovaní ročníka

Milí študenti, milé rodiny,


Nakoľko sa skupinové (aj niektoré individuálne) kurzy prerušia počas leta a posledný deň vyučovania je 30.6.2022, prečítajte si krátky oznam o dokumentácii.


Cambridgeské certifikáty postupne odovzdáva riaditeľka školy p. Šimuniová osobne, ešte stále čakáme na B2, C1 a C2 certifikáty z Cambridge, GB. Mali by byť doručené budúci týždeň. Maturantom a študentom, ktorí už sú na dovolenkách, ich budeme zasielať doporučene na adresu domov.


Certifikáty alebo potvrdenia o absolvovaní ročníka si môžete vyžiadať na nižšie uvedenej linke. Môžete tak urobiť kedykoľvek, aj počas leta alebo v budúcom školskom roku. Certifikáty sú k dispozícii ako papierové originály alebo ako uzamknutý PDF certifikát, ktorý sa dá použiť elektronicky. Prevzatie dokumentácie je možné: osobne u lektora budúci týždeň, v kancelárii školy, poštou alebo emailom.


V nasledujúcich dňoch Vám budeme zasielať oznamy o rozvrhu na budúci školský rok. Sme Vám k dispozícii osobne, telefonicky a elektronicky.


Prajeme pekný deň.

Language&Partner

Language College Slovakia

Tel.: 0918 89 74 36
Recent Posts

See All

IELTS - how it´s done!

The usually busy street in front od Language and Partnner is now, at 7:53, absolutely empty, except some cars and few people standing around. Those people didn´t just happen to be there, they are the

Kommentare


Naši študenti, náš tím, naša komunita.

bottom of page