Kurzy pre mládež (15-19, univerzity)

 

Stredoškolákov a vysokoškolákov už väčšinou nie je potrebné príliš "motivovať", aby kurzy navštevovali pravidelne. Vedia, čo chcú, majú svoje ciele a či už je to lepšia známka v škole, medzinárodný certifikát alebo jazyk ako hobby, naša jazyková škola je to najlepšie miesto, kde na chodbe stretnete mladých, ako sa rozprávujú s lektormi, opravujú si úlohy, pripravujú sa na ústnu skúšku, na maturitu...viac ako 500 študentov nad 16 rokov každý školský rok absolvuje naše kurzy. 96% úspešnosť na medzinárodných testoch je našou pýchou! 

Prečo sme v Trenčíne a okolí najlepšia voľba?

 

Prečo sme pre mladýchsprávna voľba v Trenčíne?

 

  • malé skupiny (max 7 študentov)

  • profesionálni lektori, ktorí študentov učia a motivujú, ako študovať jazyk aj mimo triedy

  • atmosféra je priateľská a úsmev patrí do každej učebne

  • najmodernejšie učebnice, autentické materiály a testové materiály priamo z UK a USA

  • pomoc online

  • priamo v Trenčíne sa pripravíte na medzinárodné skúšky a priamo v Trenčíne skúšku aj absolvujete (nezabúdajte, že slovenská maturita a štátnica bohužiaľ nie sú akceptované u väčšiny univerzít a zamestnávateľov!)

  • väčšina kurzov má dvoch lektorov - slovenského, ktorý triedu vedie v gramatike, čítaní a počúvaní; a anglického/amerického lektora, ktorý sa venuje rozprávaniu, písaniu a využívaniu naučenej slovnej zásoby v konverzáciách)

  • platby sú mesačné, z kurzu sa môžete odhlásiť s trojtýždňovou výpovednou lehotou, nemusíte platiť za celý semester alebo rok

Rozvrh nájdete +TU.

Prihlášky prijímame celý rok.

Každý absolvent našich kurzov má poradenstvo o výbere univerzity v zahraničí zdarma, ako aj pomoc pri vypracovaní "covering letter" pre univerzitu.
Nastavíme Vašu medzinárodnú skúšku IELTS alebo Cambridge tak, aby Vám platila aj pri výbere školy.

Napíšte nám, vždy Vám radi poradíme. Možno ste to, čo potrebujete, nenašli v našej ponuke. Neváhajte a napíšte nám, ako Vám môžeme pomôcť. Ak taký kurz nemáme, odporučíme Vám inú školu.