top of page

Kurzy pre mládež (15-19, univerzity)

 

Stredoškolákov a vysokoškolákov už väčšinou nie je potrebné príliš "motivovať", aby kurzy navštevovali pravidelne. Vedia, čo chcú, majú svoje ciele a či už je to lepšia známka v škole, medzinárodný certifikát alebo jazyk ako hobby, naša jazyková škola je to najlepšie miesto, kde na chodbe stretnete mladých, ako sa rozprávujú s lektormi, opravujú si úlohy, pripravujú sa na ústnu skúšku, na maturitu...viac ako 500 študentov nad 16 rokov každý školský rok absolvuje naše kurzy. 96% úspešnosť na medzinárodných testoch je našou pýchou! 

Prečo sme v Trenčíne a okolí najlepšia voľba?

 

Prečo sme pre mladýchsprávna voľba v Trenčíne?

 

  • malé skupiny (max 7 študentov)

  • profesionálni lektori, ktorí študentov učia a motivujú, ako študovať jazyk aj mimo triedy

  • atmosféra je priateľská a úsmev patrí do každej učebne

  • najmodernejšie učebnice, autentické materiály a testové materiály priamo z UK a USA

  • pomoc online

  • priamo v Trenčíne sa pripravíte na medzinárodné skúšky a priamo v Trenčíne skúšku aj absolvujete (nezabúdajte, že slovenská maturita a štátnica bohužiaľ nie sú akceptované u väčšiny univerzít a zamestnávateľov!)

  • väčšina kurzov má dvoch lektorov - slovenského, ktorý triedu vedie v gramatike, čítaní a počúvaní; a anglického/amerického lektora, ktorý sa venuje rozprávaniu, písaniu a využívaniu naučenej slovnej zásoby v konverzáciách)

  • platby sú mesačné, z kurzu sa môžete odhlásiť s trojtýždňovou výpovednou lehotou, nemusíte platiť za celý semester alebo rok

Rozvrh nájdete +TU.

Prihlášky prijímame celý rok.

Každý absolvent našich kurzov má poradenstvo o výbere univerzity v zahraničí zdarma, ako aj pomoc pri vypracovaní "covering letter" pre univerzitu.
Nastavíme Vašu medzinárodnú skúšku IELTS alebo Cambridge tak, aby Vám platila aj pri výbere školy.
IMG_9883.JPG

Napíšte nám, vždy Vám radi poradíme. Možno ste to, čo potrebujete, nenašli v našej ponuke. Neváhajte a napíšte nám, ako Vám môžeme pomôcť. Ak taký kurz nemáme, odporučíme Vám inú školu. 

Vaša správa bola úspešne odoslaná. Odpovieme Vám v priebehu dvoch pracovných dní. Ďakujeme.

bottom of page