Jazykové kurzy pre dospelých

 

Ak ste raz dospelý, máte prácu, kolegov, rodinu, záľuby a ...málo času sa učiť jazyk. Často začnete, ale potom motivácia ochabne a kurz ukončíte...a o nejaký čas začínate opäť. Kurzy pre dospelých sa u nás konajú raz do týžňa, dve vyučovacie hodiny. Ak sa potrebujete jazyk naučiť rýchlejšie, ponúkame Vám hodiny facef:face. Motivujeme, vytvárame kolektívy, snažíme sa nielen učiť, ale udržať skupinu ako tím spolubojvníkov. 

Prečo sme v Trenčíne a okolí najlepšia voľba pre dospelých?

 

Sme známi ako detská a mládežnícka jazyková škola, tak prečo sme najlepší aj pre dospelých?

 

  • NIKDY nekombinujeme mládež a dospelých do jednej skupiny;  študent má iné záujmy ako mladý a iné záujmy, keď pracuje a má rodinu

  • malé skupiny (max 7 študentov)

  • profesionálni lektori, ktorí študentov učia a motivujú, ako študovať jazyk aj mimo triedy

  • atmosféra je priateľská a úsmev patrí do každej učebne

  • najmodernejšie učebnice, autentické materiály a testové materiály priamo z UK a USA

  • pomoc online

  • priamo v Trenčíne sa pripravíte na medzinárodné skúšky a priamo v Trenčíne skúšku aj absolvujete (nezabúdajte, že slovenská maturita a štátnica bohužiaľ nie sú akceptované u väčšiny univerzít a zamestnávateľov!)

  • platby sú mesačné, z kurzu sa môžete odhlásiť s trojtýždňovou výpovednou lehotou, nemusíte platiť za celý semester alebo rok

  • naši lektori Vás nabijú energiou a budete sa cítiť svieži a mladší!

Aktuálne jazykové kurzy pre dospelých...

V januári 2018 otvárame nový kurz anglický jazyk pre dospelých A2/B1

Rozvrh: každý štvrtok 17:30-19:00 (dve vyuč. hodiny) + online štúdium. Všetky materiály vždy nájdete aj online a kurz je vhodný pre dospelých, ktorí chcú napredovať aj keď vymeškajú hodinu. Certifikát o potvrdení úrovne. 

Cena: 5 EUR zápisné (50% zľava).

Mesačná platba: 36 EUR/osobu

Učebnice: Face to Face pre-intermediate, môžete si ich zakúpiť priamo u lektora na hodine + online modul s nahrávkami, videami a komentármi lektora je v cene kurzu.

 

1. Potrebujem viac informácií: 0918 897436.

2. Som vhodný uchádzač? Mám vhodnú úroveň? Urobte si online test a ak získate od 12 do 16 bodov, je tento kurz vhodný pre Vás. 

 

3. Poznám Vašu školu, som úroveň A1B1 a chcem sa prihlásiť. Prosíme do poznámky pre školu uviesť "kurz štvrtok". 

 

 

Napíšte nám, vždy Vám radi poradíme. Možno ste to, čo potrebujete, nenašli v našej ponuke. Neváhajte a napíšte nám, ako Vám môžeme pomôcť. Ak taký kurz nemáme, odporučíme Vám inú školu.