30.9.2020

Milé rodiny a študenti, 

ako všetci vidíme, pandémia a opatrenia ovplyvňujú momentálne naše každodenné životy. Nakoľko sa snažím udržať bezpečný chod školy prezenčne čo najdlhšie, museli sme prijať dočasné organizačné opatrenia a veľmi pekne Vás prosím o ich dodržiavanie. V prípade, že nedokážete niektoré opatrenie dodržať, kontaktujte nás a určite nájdeme spoločné a bezpečné riešenie. 

1. Každý študent si pri vchode musí dezinfikovať ruky, ako náhrada je možné použiť vlastnú dezinfekciu alebo si pri vchode umyť ruky mydlom a vysušiť papierovými uterákmi. Všetko pravidelne dezinfikujeme a dopĺňame. 

2. Prosíme rodičov, aby neposielali deti do školy skôr, ako im začína kurz, nemôžeme ich bohužiaľ vpustiť do budovy. Ak sú deti, ktoré potrebujú čakať v škole, nahláste to prosíme v kancelárii a my im pripravíme bezpečnú čakáreň v jednej z voľných tried. Deti rovnako nemôžu čakať po skončení kurzu v budpve školy. Rodičia majú vstup do školy zakázaný, výnimky prosíme nahlasujte kancelárii školy. 

3. Rúška zostávajú povinné všade, v triedach aj na chodnách. Podľa počasia zabezpečujeme prestávky vonku, aby sa mohli deti nadýchať a dať si rúško dole. 

4. Niektoré skupiny presunieme online, ale len na jeden týždeň, budeme triedy striedať. Online vyučovanie stanovíme u skupín, kde je predpoklad, že to študenti zvládnu a hlavne, bude efektívne. Oznamovať online zmeny v rozvrhu budeme písomne.

5. Študenti, ktorí majú príznaky respiračného ochorenia, teplotu alebo im bola nariadená karanténa (lekárom, školou, zamestnávateľom, atď.), majú vstup na kurz zakázaný ale tešíme sa na nich online, prosíme nahlásiť online pripojenie minimálne 24 hodín vopred. Ďakujeme za pochopenie. 

6. Hodiny sa počas októbra nebudú nahrádzať, náhrady hodín stále môžete nahlasovať kancelárii školy, ale budeme ich realizovať až keď sa zlepší situácia, respektíve face:face. 

7. Kontrolujeme, aby sa triedy navzájom nemiešali. Robíme maximum preto, aby deti z jednej triedy boli stále pri sebe. 

Tešíme sa na "normálno", snáď to bude čoskoro. Prosím Vás o trpezlivosť a ohľaduplnosť. 

Prajem veľa zdravia,

Ing. Mgr. Tatiana Šimuniová, PGCertEd

Riaditeľka školy, CEO

Language&Partner s.r.o.

Language College Slovakia n.o.

tatiana.simuni@languagepartner.eu

Tel.: +421 905 974 380

www.languagepartner.eu