The LANGUAGE

 

Školský časopis v angličtine vytvorený našimi študentmi a pre našich študentov. Informuje o všetkom čo sa deje v triedach, chodbách, v našej škole aj blízko-ďalekom okolí. Časopis píšu študenti a angličtina je prispôsobená úrovni čitateľov. Náš časopis o angličtine v Trenčíne je najlepší :-) Študenti pracujú pod vedením novinárky p. Adriany Demjanovičovej a jazykovú korekciu zabezpečujú staršie ročníky a lektori. 

1st Issue: the LANGUAGE
Pripravujeme...

Prvé číslo časopisu The LANGUAGE. Prečítajte si niečo o cambridgeských skúškach, o Korničke, zoznámte sa s lektorom Conorom. Predstavíme vám aj prvú novinárku The Language: Katku Geršiovú. Laura prináša správu o jej triede a Adamko a Maťkom napísali článok o Summer Campe. Prinášame aj rozhovor so študentom Dominikom Souhradom a samozrejme veľa fotografií a angličtiny. Prvé číslo už v predaji. 

Meet The Language Team

 

Títo študenti si zaslúžia Váš obdiv. Popri škole, angličtine a mnohých iných záľubách stíhajú aj prácu v časopise. Tvoria v angličtine, učia sa a pomáhajú tvoriť úžasnú atmosféru. Ďakujeme Vám :-)