top of page

5. ročník ZŠ, anglický jazyk

Rozvrh hodín od septembra 2020 uvidíte prekliknutím sa na september. Rozvrh postupne dopĺňame. Prijímame deti z celého Slovenska, pripojte sa online k deťom z Trenčína! 

Základné informácie
 
Poplatky:

Zápisné na šk.rok: 10 EUR

Mesačná platba:    36 EUR

(4,50 EUR/vyuč.hodina)

Platby mesačne sept-jún.

Učebnice: Kid's Box 4 alebo Kid's Box 5. Učebnice lektor rozdá deťom na prvej hodine. Cena učebnice je 19 EUR (zmena v cene od 23.7.2020, cena zvýšená o 1 EUR od dodávateľa z dôvodu BREXITu). 

Rozvrh skupiny:

14:30-16:00 alebo

16:00-17:30. 

Rozvrh face:face:

hodiny face:face plánujeme medzi 12:00 - 14:30 po dohode s rodinou a lektorom

Lektora, ktorý bude učiť Vaše dieťa si môžete pozrieť priamo v rozvrhu po rozkliknutí danej skupiny, všetkých lektorov nájdete TU+.

 

Rozvrh odporúčame sledovať na počítači alebo tablete. Mobilné telefóny nemusia zobraziť všetky informácie. 

Každá trieda má svoju vlastnú učebňu u nás v škole a zároveň svoju online triedu, kde vždy nájdete materiály z hodiny, nahrávky a doplnkové cvičenia. 

 

Každá trieda má svoju vlastnú virtuálnu triedu v aplikácii ZOOM alebo MEET. Dieťa, ktoré z dôvodu choroby alebo iných dôvodov nemôže absolvovať vyučovanie v triede sa tak jednoducho pripojí k spolužiakom z pohodlia domova. 

Každá trieda má svojho triedneho lektora, u prváčikov sú to väčšinou slovensky hovoriaci učeitelia. Zároveň ale deti mávajú konverzácie s anglicky hovoriacimi lektormi (UK, Írsko, Škótsko, Nový Zéland, USA). 

Potrebujete ďalšie informácie? Nech sa páči, sme tu pre Vás: info@languagepartner.eu, tel. 0918 89 74 36. 

bottom of page